Projekty Unijne

Projekty Unijne

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją inwestycji polegającej na budowie zakładu produkcyjnego wraz z zespołem linii produkcyjnych do projektu „Wdrożenie technologii produkcji gamy formatek szklanych z warstwą ochronną.” realizowanego przez naszą firmę w ramach 5 konkursu / 5 rundy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 Poddziałanie 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne. Zapraszamy do składania ofert w zapytaniach poniżej.

Linki do przetargów:
https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1214293

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1214344

Zachęcamy do udziału w przetargach.

Jakiekolwiek pytania w związku z realizacją projektu i jego szerokim zakresem proszę zadawać droga mailową.

Jesteśmy na YouTube!

Jesteśmy na YouTube!

Staramy się być z Państwem w jak najlepszym kontakcie. Nie zawsze wszystko da się pokazać zdjęciem lub tekstem dlatego otworzyliśmy nasz kanał na YouTube. Będziemy tam umieszczać relację z targów, instrukcje dla naszych partnerów oraz inne ciekawe materiały! Bądźcie na bieżąco i subskrybujcie nasz kanał! Do zobaczenia na YouTube!

Certyfikat na szkło

Certyfikat na szkło

Miło nam zakomunikować, że niedawno utworzona linia do produkcji szkła laminowanego przeszła pozytywną weryfikację i nasze szkło laminowane od dnia 14 lutego możemy nazywać szkłem bezpiecznym ? Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Posiadamy jeden z największych pieców w regionie możemy laminować formatki do rozmiaru 3300 x 2300mm! Nasze zdolności produkcyjne pozwalają nam na produkcję około 400 metrów kwadratowych szkła laminowanego na dobę!

Produkcja uszczelek EPDM

Produkcja uszczelek EPDM

Wraz z naszym partnerem, znanym i cenionym producentem wyrobów z EPDM przygotowaliśmy wyjątkowa ofertę. Wykonujemy uszczelki płaskie pierścieniowe i kształtowe zgodnie z rysunkami konstrukcyjnymi i wymaganiami Klientów.  Na większość posiadanych wyrobów posiadamy wymagane certyfikaty. Wykonujemy także uszczelki z dodatkową osłoną PTFE (teflonową) nadającą im większą odporność chemiczną. Wszystkie uszczelki wykonywane są według norm ISO 9002, PN-76/M-11027. Matryca do produkcji zawsze za darmo!