System AS 178HS

Drzwi podnoszono-przesuwne

System AS 178HS to połączenie nowatorskich rozwiązań z nowoczesnym designem, tworzące system całoszklanych drzwi podnoszono – przesuwnych nowej generacji. System daje możliwość budowania dużych ruchomych przeszkleń tarasowych z niskim i ciepłym progiem. Jego mechanizmy konstrukcyjne umożliwiają bezpieczne i komfortowe przesuwanie ciężkich skrzydeł, ręcznie lub automatycznie. Zastosowanie okuć renomowanych dostawców pozwala na komfortowe przesuwanie nawet bardzo ciężkich skrzydeł.

System AS 178HS sprawdza się w budynkach z dużymi przeszkleniami, restauracjach, ogrodach zimowych, gdzie istotną rolę ogrywa łatwość przemieszczania się z wnętrza pomieszczenia na zewnątrz, łatwość obsługi, design oraz estetyka. Ważnym atutem tego rozwiązania jest fakt, iż nie zajmuje powierzchni wnętrza i dobrze komponuje się w każdej aranżacji. Innowacyjna konstrukcja pozwala na uzyskanie najwyższych parametrów izolacyjności termicznej.

W systemie AS 178HS możliwe jest całkowite zabudowanie futryny w warstwie ocieplenia, pozwala to na podkreślenie walorów dekoracyjnych elewacji i nadaje indywidualny i niepowtarzalny charakter budynku. Możliwe jest wykonywanie konstrukcji we wszystkich dostępnych na rynku schematach zabudowy (rozwiązanie z bieżnią dwu i trzytorową, rozwiązanie z możliwością stosowania szklenia stałego w skrzydłach biernych itp.).

System AS 178HS wyróżnia:

- Możliwość uzyskania zabudowy bez progowej
- Połączenia zagniatane ram aluminiowych
- Wąskie profile zabudowy
- Duże przeszklenia
- Możliwość szklenia od wewnątrz i od zewnątrz
- Możliwe do wykonania kombinacje dwu, trzy, cztero i sześcioelementowe na bazie ościeżnicy dwu lub trzytorowej
- Maksymalna szerokość konstrukcji – dzięki zastosowaniu systemowego łączenia futryn
- Bogata kolorystyka, stwarzająca nieograniczone możliwości aranżacyjne
- Nowoczesny design
- Estetyka, wytrzymałość i funkcjonalność aluminium