AluFusion Systems
ul. Zamostowa 2A
19-400 Olecko

tel. +48 87 523 30 30
e-mail: biuro@alufusion.pl
www.alufusion.pl

Bartłomiej Suchodoła
Manager Działu Aluminium
tel.: 574 000 753
e-mail: b.suchodola@alufusion.pl

Michał Malinowski
Kierownik Regionu
Polska północno-wschodnia

tel.: 500 483 900
e-mail: m.malinowski@alufusion.pl

Adrian Wejda
Doradca Techniczno-Handlowy
Polska centralna

tel.: 536 278 232
e-mail: a.wejda@alufusion.pl

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres: zapytania@alufusion.pl

Tomasz Piotrak
Manager Działu Inwestycji
tel.: 519-612-700
e-mail: t.piotrak@alufusion.pl

Mateusz Woronko
Główny Technolog
tel.: 518-117-008
e-mail: m.woronko@alufusion.pl

Patryk Bernecki
Młodszy Technolog
tel.: 87 523-30-30
e-mail: p.bernecki@alufusion.pl

tel.: +48 87 523 30 30
e-mail: ksiegowosc@alufusion.pl

Kamil Jutkiewicz
Młodszy Technolog Aluminium – okna, drzwi, fasady
tel.: 570 037 904
e-mail: k.jutkiewicz@alufusion.pl

Patryk Krasnoborski
Młodszy Technolog Aluminium – systemy przesuwne, balustrady
tel.: 570 037 904
e-mail: p.krasnoborski@alufusion.pl

Kleiner Moorweg 5
25436 Tornesch
tel.: 0049 170 3590 124
e-mail: s.bodanko@alufusion.org

Michał Makowski
Spec. ds. Serwisu
tel.: 87 523-30-30
e-mail: serwis@alufusion.pl

Jak do nas trafić?