Kontakt

Działy firmy

AluFusion Systems
ul. Zamostowa 2A
19-400 Olecko

tel. +48 87 523 30 30
biuro@alufusion.pl
www.alufusion.pl

Sara Szrajbert
tel.: +48 536 278 232
s.szrajbert@alufusion.pl

Michał Malinowski
Manager Działu Handlowego
tel.: 500 483 900
m.malinowski@alufusion.pl

Sara Szrajbert
Doradca Techniczno-Handlowy
tel.: +48 536 278 232
s.szrajbert@alufusion.pl

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres: zapytania@alufusion.pl

Mateusz Woronko
Manager Działu Inwestycji
tel.: 518 117 008
m.woronko@alufusion.pl

Krzysztof Szymanowski
Starszy Technolog ds. Inwestycji 
tel.: 728 327 125
k.szymanowski@alufusion.pl

Patryk Bernecki
Technolog ds. Inwestycji
tel.: 519 612 700
p.bernecki@alufusion.pl

Maria Bodanko
Księgowość
tel.: 535 604 222
m.bodanko@alufusion.pl

Natalia Grabek
Specjalista do spraw fakturowania i rozliczeń
tel.: +48 87 523 30 30
ksiegowosc@alufusion.pl

Kamil Jutkiewicz
Młodszy Technolog Aluminium – okna, drzwi, fasady
tel.: 570 037 904
k.jutkiewicz@alufusion.pl

Patryk Krasnoborski
Młodszy Technolog Aluminium – systemy przesuwne, balustrady
tel.: 570 037 904
p.krasnoborski@alufusion.pl

Kleiner Moorweg 5
25436 Tornesch
tel.: 0049 170 3590 124
s.bodanko@alufusion.org

Sara Szrajbert
tel.: +48 536 278 232
serwis@alufusion.pl

Nasza lokalizacja

AluFusion Systems
Biuro: ul. Zamostowa 2A
Zakład produkcyjny: Przemysłowa 3
19-400 Olecko

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco
z nowościami

Nie przegapisz żadnej promocji!