AluFusion Systems
ul. Zamostowa 2A
19-400 Olecko

tel. +48 87 523 30 30
e-mail: biuro@alufusion.pl
www.alufusion.pl

Bartłomiej Suchodoła
Manager Działu Aluminium
tel.: 574 000 753
e-mail: b.suchodola@alufusion.pl

Michał Malinowski
Doradca techniczno-handlowy
Polska północno-wschodnia

tel.: 500 483 900
e-mail: m.malinowski@alufusion.pl

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres: zapytania@alufusion.pl

Andrzej Polakowski
Specjalista ds. inwestycji
tel.: 537 658 000
e-mail: a.polakowski@alufusion.pl

Marcin Oleksy
Koordynator
tel.: 501 494 924
e-mail: m.oleksy@alufusion.pl

tel.: +48 87 523 30 30
e-mail: m.gojlik@alufusion.pl

Bartłomiej Waszczuk
Specjalista ds. Marketingu
tel.: 500 048 505
e-mail: b.waszczuk@alufusion.pl

Artur Zawistowski
Specjalista ds. Logistyki
e-mail: a.zawistowski@alufusion.pl

Kleiner Moorweg 5
25436 Tornesch
tel.: 0049 170 3590 124
e-mail: s.bodanko@alufusion.org

Znajdź nas na mapie!