System Prestige View

Prezentujemy nowoczesny, nieizolowany system rozsuwanych ścian ze szkła i aluminium.

Idealnie nadaje się do oszklenia tarasu, balkonu, wydzielania pomieszczeń wewnątrz biur i zakładów pracy, a dzięki specjalnym zamkom w bardzo prosty sposób można zabezpieczyć przestrzeń co skutkuje dodatkową ochroną przed włamaniem. Skrzydła bardzo łatwo można złożyć w jeden wąski pakiet.

show

Kompensacja wysokości

Szyna sufitowa dostosowuje się do różnic wysokości do 20 mm w przypadku osiadania budynku przy górnej konstrukcji.

show

Uszczelnienie

Maksymalna przezroczystość, stała wentylacja i ochrona przed ulewnym deszczem są zapewnione przez 24 mm pokrycie paneli po ich zamknięciu.

show

Życie bez barier

Opcjonalnie dostępna jest płaska szyna dolna (wysokość = 13 mm), która nadaje się szczególnie do mieszkania bez barier zgodnie z normą DIN 18025 - bez względu na to, czy jest montowana lub wpuszczana w podłogę.

show

Łatwość obsługi

Płynne poruszanie się paneli ślizgowych za pomocą ukrytych rolek z łożyskami kulkowymi z powierzchnią stykową tłumiącą hałas.

show

Mechanizm blokujący

Opcjonalnie do panelu można zamontować klamkę, zamek i mechanizm blokujący, zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie.

show

Wygoda

Przy zamykaniu i otwieraniu drzwi przesuwnych każdy sąsiadujący panel jest automatycznie przesuwany przez zintegrowane dźwignie.

show

Odwadnianie i czyszczenie

Pochyła konstrukcja podłogi i optymalnie skrócone długości szyn pozwalają na bezciśnieniowe odwadnianie i proste czyszczenie szyny podłogowej. Powłoka antypoślizgowa zapewnia bezpieczne chodzenie po powierzchni szyny podłogowej.

show

Regulacja wysokości

W celu skompensowania zmian konstrukcyjnych zintegrowane rolki mogą być regulowane dla wysokości do 5 mm

show

Rama pionowa

Zwiększona odporność na deszcz i wiatr dzięki pionowym profilom ramy z uszczelkami szczotkowymi, dostępnym jako opcja.

Przykładowe realizacje

Informacje techniczne

System przesuwny SCS-L profil

Profile

System przesuwny z konstrukcją obciążoną na dole. Opcjonalnie z bocznymi pionowymi profilami. Opcjonalnie z pionowymi ramkami. Zmiany wysokości do 20 mm można skompensować.

System przesuwny SCS-L instalacja

Instalacje

Wszystkie elementy są ukryte w profilach. Nie wymagające konserwacji, niekorodujące i bezpieczne akcesoria. Zintegrowane akcesoria automatycznie przesuwają sąsiednie panele podczas otwierania i zamykania. Możliwe zamykanie wewnątrz i / lub na zewnątrz Opcjonalnie z wewnętrzną lub zewnętrzną blokadą

System przesuwny SCS-L przesuwanie

Przesuwanie

Każdy element jest prowadzony przez dwa niezależne zespoły rolkowe Rolki o niskim poziomie hałasu, o niskim zużyciu, odporne na ciepło i na zimno. Wózki mają regulację wysokości do 5 mm. Obciążalność wózków wynosi 100 kg / panel

System przesuwny SCS-L uszczelnianie i wentylacja

Uszczelnienie i wentylacja

Przesuwane panele zachodzą na siebie pionowo na około 24 mm. Uszczelnianie szczelin za pomocą aluminiowego profilu z uszczelkami szczotkowymi lub uszczelki bezbarwnej. Uszczelki szczotkowe są montowane poziomo u góry i na pionowej ramie od wewnątrz i na zewnątrz

System przesuwny SCS-L szklenie

Szklenie

Szyby bezpieczne ze szkła hartowanego o grubości 8, 10 i 12 mm (ESG-H). Szyby mocowane za pomocą ukrytego systemu mocowania śrub w profilach górnego i dolnego panelu. W przypadku uszkodzenia łatwa wymiana szkła

System przesuwny SCS-L kolory

Kolory

Mogą Państwo wybrać dowolny kolor z obszernej palety RAL!

Wideo - prezentacja Systemu