System przesuwno-obrotowy SF 35

Jest to system wykonany z pełnego szkła lub jego odpowiednika

Systemy przesuwno-obrotowe podkreślą atrakcyjność każdego domu. Jego indywidualnie przesuwane szklane panele można otwierać na całym froncie lub modułowo. Otwarte skrzydła zajmują bardzo mało miejsca.

Elementy zabudowy przejeżdżają przez naroża i łuki do 90 stopni!

Przykładowe realizacje

Informacje techniczne

alufusion-konstrukcje-aluminiowe-zabudowy-balkonów-clear-view-kolo1-250x250

Profile

Nieizolowane profile aluminiowe z podwójnymi szybami. Opcjonalnie z wpuszczoną lub przymocowaną szyną podłogową. Wpuszczany tor podłogowy jest przeznaczony dla „mieszkań bez barier”. Zgodny DIN 18 025. Opcjonalnie otwarte do wewnątrz i na zewnątrz. Może być otwarty z jednej lub z dwóch stron.
Opcjonalnie z boczną pionową ramą lub bez. Tolerancje wysokości można skompensować za pomocą profilu kompensacji wysokości.

alufusion-konstrukcje-aluminiowe-zabudowy-balkonów-clear-view-kolo2-250x250

Instalacja

Wszystkie okucia są ukryte w profilach. Okucia bezobsługowe, nierdzewne i odporne na niewłaściwe użytkowanie. Możliwe zamykanie od wewnątrz i / lub na zewnątrz. Blokowanie i odblokowywanie odbywa się za pomocą przyjaznego dla użytkownika płaskiego uchwytu. Obrotowe skrzydło można zabezpieczyć przed nieautoryzowanym otwarciem za pomocą zamka bębenkowego.

alufusion-konstrukcje-aluminiowe-zabudowy-balkonów-clear-view-kolo3-250x250

Przesuwanie

Niewymagające konserwacji, poziome napędy umieszczone u góry, każdy z dwoma rolkami. Napędy składają się z trzech łatwych w obsłudze łożysk igiełkowych i dwóch rolek poliamidowych wzmocnionych włóknem węglowym. Wszystkie metalowe elementy napędów są wykonane z nierdzewnej stali nierdzewnej. Cichy bieżnik odporny na zużycie, ciepło i zimno. Napędy można przesuwać pod dowolnym kątem od 90° do 180°.

alufusion-konstrukcje-aluminiowe-zabudowy-balkonów-clear-view-kolo4-250x250

Uszczelnienie i wentylacja

System pióro i wpust między skrzydłami. Uszczelki szczotkowe są stosowane poziomo powyżej i poniżej od wewnątrz i na zewnątrz. Dolne i górne uszczelki szczotkowe są przymocowane do skrzydła, a nie do szyn prowadzących.

alufusion-konstrukcje-aluminiowe-zabudowy-balkonów-clear-view-kolo5-250x250

Szklenie

Możliwe przeszklenie izolacyjne 18 lub 20 mm. Późniejsza wymiana skrzydeł jest możliwa bez żadnych problemów.

System przesuwny SCS-L kolory

Kolory

Mogą Państwo wybrać dowolny kolor z obszernej palety RAL!

Szybki pomiar

Instrukcja Montażu

Dokumentacja techniczna

Katalog Systemowy