O nas

Kim jesteśmy

Nasza firma została założona w 2008 roku. Od samego początku kładziemy nacisk na rozwój naszych technologii aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

PRODUKCJA

Jesteśmy producentem systemów aluminiowych wykorzystywanych przy produkcji drzwi, okien, balkonach, balustrad i zadaszeń. Także specjalizujemy się w produkcji specjalistycznego szkła na wymiar.

DODATKOWO W OFERCIE

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć szkło laminowane, hartowane, float, dekoracyjne oraz lustra.

GDZIE SPRZEDAJEMY

Nasze produkty głównie sprzedajemy w Europie Zachodniej, Środkowej, państw skandynawskich oraz do Rosji.

ZAUFANIE NASZYM FUNDAMENTEM

Od pierwszego kontaktu nasi specjaliści pomogą przejść przez cały proces zamówienia. Doradzimy jaki system jest najlepszym rozwiązaniem dla klienta. Indywidualne podejście i szybka obsługa pomoże dynamicznie zrealizować powierzone nam zlecenie. Jako nieliczni oferujemy całodobowe wsparcie dla naszych klientów. Mogą Państwo liczyć na nasza pomoc na każdym etapie wdrożenia produktu. Zapraszamy do współpracy.

WIZJA

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności wobec naszych klientów, pracowników, partnerów handlowych oraz otoczenia w którym pracujemy dlatego za podstawowe cele działalności naszej Firmy stawiamy sobie: trwały sukces, osiągnięcie pozycji lidera działającego w zakresie zabudowy balkonów i tarasów na terenie Polski północno – wschodniej; Wszyscy pracownicy AluFusion mają jasno określone cele i zakresy odpowiedzialności. Tworzymy kulturę innowacji kreatywności i rozwoju. Firma AluFusion to innowacyjność i skuteczność. Cele te chcemy osiągać przy jednoczesnej dbałości o najwyższy poziom jakości, nowoczesność stosowanych technologii oraz ciągłe usprawnianie naszych systemów.

MISJA

Firma AluFusion rozwija swoje doświadczenie i wiedzę wykorzystując najwyższe standardy oraz najlepsze materiały, aby poprawiać jakość życia na miarę XXI wieku. Dostarczamy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania , które pozwalają na osiąganie przewagi konkurencyjnej. AluFusion jest firmą , która rozumie i zaspakaja potrzeby Klientów w zakresie produktu i obsługi.