O firmie

Skyscrapers from a low angle view in modern city of China.

Poznaj AluFusion

Firma AluFusion Systems powstała w 2008 roku.
Od tej chwili nabraliśmy ogromnego doświadczenia,które nieustannie powiększamy.
Dzięki temu zyskaliśmy uznanie wśród ogromnej liczby klientów.
Współpracujemy z renomowanymi polskimi i europejskimi markami.
Ponadto nieustannie podwyższamy swoje kwalifikacje, podejmujemy wyzwania i rozwijamy
zakres naszej działalności oraz wprowadzamy nowości do oferty.

Zaufanie naszym fundamentem

Od pierwszego kontaktu nasi specjaliści pomogą przejść przez cały proces zamówienia. Doradzimy jaki system jest najlepszym rozwiązaniem dla klienta. Indywidualne podejście i szybka obsługa pomoże dynamicznie zrealizować powierzone nam zlecenie. Jako nieliczni oferujemy całodobowe wsparcie dla naszych klientów. Mogą Państwo liczyć na nasza pomoc na każdym etapie wdrożenia produktu. Zapraszamy do współpracy.

Przez te wszystkie lata stale dbamy o rozwój i najwyższą jakość oferowanych produktów oraz obsługi klienta. Trzymamy rękę na pulsie już od momentu zamówienia, przez projekt, aż po profesjonalną realizację oraz serwis gwarancyjny.

Nieustannie stawiamy na rozwój własny. Inwestujemy środki w nowoczesną produkcję oraz szkolenia. Tworzymy nowe linie produkcyjne, pozyskujemy nowe produkty do oferty, wyposażamy się w nowe narzędzia i systemy oraz powiększamy sztab pracowników.

Posiadamy sztab ekspertów

Na każdym etapie zamówienia i współpracy spotkają się Państwo z odpowiednimi ludźmi zatrudnionymi na odpowiednich stanowiskach. Regularnie szkolimy pracowników wszystkich działów. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

 

DZIAŁ INWESTYCJI

DZIAŁ DYSTRYBUCJI

PRODUKCJA

produkujemy balustrady inwestycyjne

Współpracujemy z wieloma Deweloperami na terenie całego kraju, nieustannie poszukujemy nowych do podjęcia współpracy – gwarantujemy skuteczną realizację produkcji nawet na najbardziej skomplikowanych inwestycjach. 

Zapisz się na szkolenie. skontaktujemy się z tobą.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco
z nowościami

Nie przegapisz żadnej promocji!