Classic View

System przesuwny Classic View to system lekkich, aluminiowych zabudów przesuwnych lub stałych dedykowanych do zabudowy balkonu a także tarasu. Konstrukcja systemu umożliwia szczelne zamknięcie poprzez odpowiednie spasowanie profili, oraz szereg uszczelek gumowych i przeciwkurzowych.

Możliwości systemu stwarzają nieograniczone zastosowanie. Niezależnie od miejsca wykorzystania Classic View, istnieje możliwość montażu w najbardziej wymagających pod względem płaszczyzn wnękach, przez co rozwiązanie to ma zastosowanie w obiektach nie tylko nowych, lecz również w tych starszych. Istota takiego rozwiązania tkwi w specjalistycznych profilach kompensacyjnych prowadnic, które pozwalają na zamontowanie systemu nawet w przypadku sześciocentymetrowych spadków. W Classic View dzięki specjalnym kieszeniom zamykającym uzyskujemy możliwość pozbycia się pionów zamykających na narożach balkonu. Oczywiście nie wpływa to na fakt szczelności konstrukcji.

Dodatkową zaletą jest prosta konstrukcja oraz czysty montaż możliwy do wykonania nawet w wykończonych pomieszczeniach. Classic View to połączenie elegancji z efektywnością na każdą kieszeń.

Prestige View

System Prestige View to nasz produkt skierowany do klientów premium. Niesłychana jakość wykonania elementów w połączeniu z prostą obsługą sprawiają, że system Prestige View niepodzielnie zdobywa uznanie naszych klientów.

Najbardziej delikatne i niewidoczne przeszklenia nie będą stanowiły problemu. Dzięki zastosowaniu bardzo niskich prowadnic niwelujących progi, oraz wyłącznie dolnym okuciem w świetle przejścia otrzymujemy tafle szklane bez żadnych elementów pionowych / poziomych.
Okna w zależności od typu prowadnicy przesuwają się jedną bądź obie strony, dodatkowym urozmaiceniem są wykończenia międzyszybowe, zamki oraz specjalne kiszenie zamykające.

Clear View

Clear View to kolejny produkt premium w naszym asortymencie. Główną cechą systemu jest adaptowalność pod kątem wykorzystania. Niezrównane możliwości otwierania a także przesuwania okien stanowią niepodważalny atut.

Głównym założeniem przy projektowaniu produktu były walory estetyczne, użytkowe oraz łatwość obsługi również przez osoby starsze. Na tym etapie Clear View jest produktem bardzo rozchwytywanym, głównie w branży deweloperskiej z uwagi na swój design oraz nowoczesną konstrukcję.
Sztandarową cechą systemu przesuwno-rozwiernego jest widok jednolitej tafli szkła z obu stron połączony z wieloma udogodnieniami : brak widocznych elementów na narożach balkonów, okna przejeżdżające przez załamania i narożniki, ułatwiona pielęgnacja poprzez otwarcie okna do wewnątrz balkonu pod kątem 90o do prowadnicy.
Co najważniejsze – to klient decyduje w jaki sposób system ma pracować. Wśród kilkudziesięciu opcji konfiguracji każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.